Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті блокували транзитний трафік переправлення нелегалів до ЄС

На Закарпатті блокували транзитний трафік переправлення нелегалів до ЄС


4-11-2020, 14:08
На Закарпатті блокували транзитний трафік переправлення нелегалів до ЄС
Служба безпеки України викрила у Закарпатській області трафік нелегального транзиту іноземців до європейських країн.

За попередньою версією слідства, двоє мешканців одного з прикордонних районів намагалися налагодити незаконне переправлення громадян однієї з країн Близького Сходу до Євросоюзу. Своїм клієнтам вони обіцяли перехід держкордону поза встановленими пунктами пропуску.

Оперативники спецслужби встановили, що перед виходом на «маршрут» фігуранти переховували нелегалів в одному з ресторанних комплексів району.

Співробітники СБУ задокументували спробу нелегального переправлення зловмисниками чотирьох іноземців за кордон.
Під час слідчих дій за адресами проживання організаторів правоохоронці виявили засоби зв’язку, військовий тепловізор, комп’ютерну техніку і чорнові записи із доказами протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими органів безпеки, обом фігурантам повідомлено про підозру за ст. 332 Кримінального кодексу України.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших осіб, ймовірно причетних до протиправної діяльності.

Операція проводилась спільно з Головним оперативно-розшуковим відділом Мукачівського прикордонного загону під процесуальним керівництвом Закарпатська обласна прокуратура.
Вернуться назад