Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Ужгородські підприємці виступили проти закриття кав'ярень у зв'язку з переходом міста в "червону" зону

Ужгородські підприємці виступили проти закриття кав'ярень у зв'язку з переходом міста в "червону" зону


30-10-2020, 18:22
Ужгородські підприємці виступили проти закриття кав'ярень у зв'язку з переходом міста в "червону" зону
Сьогодні обласний центр Закарпаття потрапив до переліку "червоних" зон.

Сьогодні о 17 годині підприємці Ужгорода зібралися біля одного з закладів міста, аби висловити позицію проти закриття кав'ярень, ресторанів та інших закладів харчування в місті у зв'язку з переходом Ужгорода в "червону" зону карантинних обмежень, передає ЗО.

Нагадаємо, з 2 листопада Ужгород та Берегово, а також Ужгородський, Великоберезнянський та Перечинський райони віднесено до "червоної" зони. Інші міста та райони – в помаранчеві. Нове зонування прийняли на сьогоднішньому засіданні державної комісії з надзвичайних ситуацій, повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні на брифінгу повідомив, що направив листа на ім’я керівника обласної комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій Олега Коцюби з проханням не припиняти роботу дошкільних навчальних закладів, громадського транспорту з дотриманням всіх карантинних вимог, а також обмежити роботу закладів громадського харчування до 20:00 та не припиняти роботу інших закладів торгівлі.
Вернуться назад