Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > 9-й сезон Бізнес Прориву на Закарпатті – відбудеться!

9-й сезон Бізнес Прориву на Закарпатті – відбудеться!


24-10-2020, 19:49
9-й сезон Бізнес Прориву на Закарпатті – відбудеться!
Якщо ви любите людей, вмієте їх надихати та піклуватися про них, ви зумієте досягти всього. Так сказав Сер Річард Бренсон - британський підприємець, мільярдер, філантроп і людина-епатаж.

Саме тому команда консалтингової компанії «Бізнес Партнер» вже третій рік збирає на масштабні конференції «Бізнес Прорив» весь бізнес Закарпаття і не тільки.

Ми поспілкувалися з ідеологом і власником компанії Іриною Риляк.

9-й сезон Бізнес Прориву на Закарпатті – відбудеться!

На вашу думку, в чому секрет успіху?

Успішні люди не бояться проблем, а дивляться їм прямо в обличчя, і діють! Осінь закінчується. Час визначатися і рухатися. Час не сидіти й чекати, поки закінчиться карантин, зміниться влада, настануть кращі часи. Ні, просто так цього не буде. Потрібно брати і працювати. Працювати мізками, руками 24/7.

Що таке Прорив? Для чого ви проводите ці конференції?

Згідно з вікіпедією, прорив - це значне, революційне досягнення, відкриття. Для мене особисто - це енергетичний кидок вперед, стрибок у розвитку, ривок вперед, після чого бізнес і життя в цілому переходять на новий рівень. На конференції ми говоримо про бізнес і не тільки. Кожен учасник, спікер - це люди, які відбулися в професії, житті та готові ділитися досвідом і знаннями. На наших конференціях панує атмосфера успіху, люди отримують колосальний заряд емоцій і знань. На них народжуються грандіозні проекти. Наприклад мережа магазинів «Лечо» з'явилася після Маркетинг Прориву, коли після виступу Володі Поліщука, Віктор забрав його на екскурсію у свої магазини під старою назвою «Пінгвін».

9-й сезон Бізнес Прориву на Закарпатті – відбудеться!

Хто зазвичай виступає на конференціях? Як ви залучаєте спікерів?

Це завдання, крім інших організаторських моментів, скажу чесно - не просте. Ось, наприклад, зараз на осінній, тобто фактично весняний, який ми перенесли через коронавірус, багато спікерів не підтвердили участь і довелося робити заміну на 80%. Але знову таки, допоміг досвід роботи в турбулентності, і не хочу нікого ображати, наразі склад спікерів став ще крутішим. Багатьох залучаю звичайно через нетворкінг, через рекомендації та особисті знайомства. Тому що я давно відійшла від практики, коли спікер виступає просто за гонорар. Як правило, тоді він не викладається на повну. Звичайно, у мене ніхто не виступає безкоштовно, але ми завжди розглядаємо взаємовигідну користь один одному. Як же інакше, адже все сторони повинні виграти - і учасники, і спікери, і команда Бізнес Партнера.

9-й сезон Бізнес Прориву на Закарпатті – відбудеться!

Ви сказали про команду, що вона для вас значить?

Команда - це найважливіше. У багатьох є чудові ідеї, але без правильних людей не вийде реалізувати ніякі задуми. Без команди успіху не досягти. В цьому році здійснилася моя мрія - в двох проектах, де я зараз працюю, це стоматологія та інфо бізнес, у мене відмінні команди. Все своє життя я оточувала себе різними людьми. Багато з них набагато сильніші від мене в якихось конкретних навичках, я частіше вибираю сильних, щоб теж поліпшуватися і даю їм свободу, даю можливість робити помилки. Намагаюся хвалити, а не критикую, хоча не завжди виходить.

9-й сезон Бізнес Прориву на Закарпатті – відбудеться!

Як йти до великих цілей і жити по-максимуму?

Дуже хороше запитання, я часто задаю його сама собі і не завжди знаю відповідь. Коли ми підбиваємо підсумки року, що ми робимо? Ставимо цілі й згадуємо те, що нам вдалося зробити за рік?

Через ситуацію з карантином по проекту Партнер ми, на жаль, не можемо похвалитися успіхами минулого року. Але у нас відбулося якісне перезавантаження, ми зберегли проект і команду, а також усіх наших клієнтів, яким надавали безкоштовно послуги на карантині.

Тому у мене порада така - якщо ви не знайшли свого покликання, у вас не вийде стати щасливим. Уявіть собі найдосконаліший корабель, на борту - команда професіоналів, досвідчений капітан. Але поки у капітана не буде курсу, корабель просто буде безцільно блукати в морі. Так само відбувається і з людьми. Знайдіть своє покликання! Те, чим ви займаєтеся, повинно приносити вам задоволення. Для мене це Бізнес Партнер і Конференції Прорив.

Дякуємо за цікаву розмову!


Наступний Бізнес Прорив 2020 відбудеться 14 листопада в Ужгороді. Докладніше ознайомитися зі спікерами та програмою заходу, замовити квитки можна за посиланням: https://www.biznesproruv.com/
Вернуться назад