Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Великоберезнянщині крадія-рецидивіста судитимуть ще й за втечу з-під варти

На Великоберезнянщині крадія-рецидивіста судитимуть ще й за втечу з-під варти


22-10-2020, 19:47
На Великоберезнянщині крадія-рецидивіста судитимуть ще й за втечу з-під варти
У прокурпатурі Закарпатської області повідомляють подробиці.

Прокурором Великоберезнянського відділу Ужгородської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо 21-річного юнака за фактом втечі з-під варти (ч. 1 ст. 393 КК України).

Зазначимо, що раніше він неодноразово притягувався до відповідальності. Наразі ж у судах першої інстанції щодо вказаної особи знаходяться 6 обвинувальних актів за злочини проти власності.

Слідством встановлено причетність закарпатця до крадіжок на території Великоберезнянського та Перечинського районів. За одним із таких фактів наприкінці серпня слідчий суддя Перечинського районного суду обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Під час конвоювання до ізолятора тимчасового тримання молодик утік. Згодом утікача знайшли: він дві доби переховувався у лісі.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. Вчора за доводами прокуратури йому продовжили такий строк на 60 діб із можливістю внесення понад 40 тис. грн застави.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Вернуться назад