Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Як вибрати стоматологічну клініку: поради та нюанси

Як вибрати стоматологічну клініку: поради та нюанси


18-10-2020, 19:28
Як вибрати стоматологічну клініку: поради та нюанси
Вибирати стоматолога і стоматологічну клініку варто з трьох точок зору – інфекційної безпеки закладу, обладнання у клініці, яке дозволяє цю безпеку надавати та фаховості лікаря.

Про нюанси вибору клініки та на що варто звертати увагу, нам розповіла керівник Клініки сімейної стоматології, бізнес-експерт Ірина Риляк.

Понад 6 років вона працює у ніші стоматології, знає її «зсередини», тож до неї часто звертаються за порадою з приводу вибору стоматолога та стоматологічного лікування. Тому надалі - тільки факти, перевірені на особистому досвіді - і як керівника, і як пацієнта.

Як вибрати стоматологічну клініку: поради та нюанси

Результат послуг стоматолога - це надовго. Тому він повинен бути бездоганним, щоб не довелося переробляти, втрачаючи час, гроші, а часом і здоров'я. Як же розпізнати стоматологічну клініку, що відповідає всім канонам?

1. Клініка надає послуги різних напрямів.

Якісна клініка завжди надає стоматологічні послуги в декількох сферах: професійна гігієна, лікування каналів під мікроскопом, ортодонтія, пародонтологія, ортопедія та імплантація. Зазвичай одне захворювання зумовлює виникнення іншого. Тому потрібно діагностувати та лікувати в комплексі. У клініці, де немає всіх фахівців і немає рентген обладнання - це зробити неможливо.

2. Лікар працює тільки в парі з асистентом.
Всі сучасні методики та протоколи лікування передбачають роботу «в чотири руки». Робота без асистента - порушення протоколу і 99% недоброякісного результату.

3. Клініка оснащена мікроскопом і рентген - апаратом.
Високоякісне сучасне лікування передбачає наявність спеціальної апаратури, зокрема ультразвукових і лазерних приладів, рентгена, візіографа, комп'ютерного томографа, мікроскопа. Та пані Ірина радить переконатися, що фахівці клініки з цією технікою на «ти», про що свідчать сертифікати на їх ім'я.

4. Чистота і стерильність.
Лікар в спеціальній формі, спецвзутті, пацієнти в бахилах, інструментарій простерилізований. Зверніть увагу, чи в кабінеті є бактерицидна лампа ультрафіолетового випромінювання. Також важливо, щоб лікар і асистент працювали в одноразових рукавичках і медичній масці або респіраторі.

5. Для пацієнта обов'язково заводиться медична карта і обговорюється план лікування.

Вибір лікаря, вибір клініки має велике значення. Бажаємо всім знайти стоматологічну клініку, у якій турбуються про належну кваліфікацію персоналу, про достатнє забезпечення обладнанням та технікою, щоб відповідати в тому числі інфекційним безпековим стандартам.

Як вибрати стоматологічну клініку: поради та нюанси


Більше про Клініку сімейної стоматології в Ужгороді можна дізнатися на сайті https://family-clinic.com.ua/ та в соцмережах https://www.facebook.com/familyclinic.com.ua

Контактні номери: +38 (066) 919-99-96, +38 (067) 190-99-96

Вернуться назад