Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Румунія ввела обов'язковий карантин для тих, хто прибуває з України

Румунія ввела обов'язковий карантин для тих, хто прибуває з України


8-10-2020, 20:27
Румунія ввела обов'язковий карантин для тих, хто прибуває з України
Румунія оголосила 14 днів обов'язкового карантину для українців та інших громадян з 48 країн, де зараження коронавірусом близькі до даних в самій Румунії. Рішення уряду набуло чинності з 7 жовтня.

До списку увійшли понад 50 країн, окрім України ризиковими вважаються також США, Франція, Британія, Іспанія, Молдова, Угорщина.

Громадянам, які прибувають з таких країн, не потрібно йти на карантин, якщо вони мають намір провести в Румунії менше трьох днів. Однак цим громадянам потрібно мати при собі негативний тест на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до прибуття.

Люди, які не відчувають симптомів, можуть відбутися десятиденним карантином, надавши при цьому негативний тест на коронавірус.

Громадянам іноземних країн також заборонено брати участь у румунських релігійних заходах. Це важливо, адже у цей період понад 10 000 людей з інших країн, як правило, їдуть до Румунії на релігійні урочистості Святої Параскеви. Цього року це неможливо через епідемію.

Джерело
Вернуться назад