Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Інформацію про комунальний стан будівель з'явилась в "Кабінеті ужгородця"

Інформацію про комунальний стан будівель з'явилась в "Кабінеті ужгородця"


8-10-2020, 18:58
Інформацію про комунальний стан будівель з'явилась в "Кабінеті ужгородця"
Інформація про будівлі, розташування водопровідних мереж, каналізації, газо- та електропостачання — ці та інші дані тепер можна знайти в адресному реєстрі Ужгорода. Його презентували сьогодні, 8 жовтня.

За словами керівника розробки Романа Зіненка, в ньому також є перелік адрес обласного центру на мапі, а також додаткові сервіси з генеральним планом та інформацією про земельні ділянки. Все це можна переглянути на сайті міськради в розділі "Кабінет ужгородця".

"Громадяни зможуть без будь-яких труднощів зайти на цей портал, — розповів Роман Зіненко, — знайти через пошук чи на карті потрібну адресу, подивитись, які історичні назви були в цієї адреси, як відбуваються взаємозв’язки будинку та вулиці, які інші вулиці перетинають її. Також подивитися, до якої зони на генеральному плані чи до якої земельної ділянки на публічній кадастровій карті відноситься будинок".

Джерело
Вернуться назад