Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > На Кіпрі встановлять сонячну станцію потужністю 13 МВт над плантацією ароматичних трав

На Кіпрі встановлять сонячну станцію потужністю 13 МВт над плантацією ароматичних трав


24-09-2020, 08:10
На Кіпрі встановлять сонячну станцію потужністю 13 МВт над плантацією ароматичних трав
На Кіпрі встановлять сонячну станцію потужністю 13 МВт над плантацією ароматичних трав у Потамії.

Пілотний агровольтаїчний проект реалізує Thalis Engineering за підтримки Міністерства сільського господарства розвитку сільських районів і навколишнього середовища.

Проект передбачає виробництво електроенергії, її зберігання акумуляторною системою, а також сільськогосподарську діяльність.

СЕС встановлять недалеко від Нікосії над полем для вирощування ароматичних рослин. Доглядати за плантацією буде сільськогосподарський Науково-дослідний інститут. Також планується побудувати акумуляторну систему потужністю 6 МВт.

Конструкція матиме одноосьові рами, що дозволяють сонячним панелям повертатися зі сходу на захід протягом дня, і Thalis Engineering було доручено провести дослідження, монтаж та управління.

У більшості випадків зазначений спосіб має на увазі установку панелей на висоті від трьох до п'яти метрів. Thalis Engineering стверджувала, що тінь від установки буде корисною і що трави будуть захищені від надмірного випаровування. У свою чергу, рослинність знижує температуру, підвищуючи ефективність сонячної електростанції.

За даними неназваних джерел, Royal Valley має намір завершити будівництво агровольтаїчної станції до кінця 2021 року, коли на Кіпрі повинен бути повністю створений конкурентний ринок електроенергії.

Об'єкт належатиме компанії Royal Valley, що контролюється кіпрським судновласником Андреасом Хатцигианнісом.

Проект обійдеться у 14-15 мільйонів євро.
Вернуться назад