Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Гороскоп на 23 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли все сказане здійсниться

Гороскоп на 23 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли все сказане здійсниться


23-09-2020, 07:30
Гороскоп на 23 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли все сказане здійсниться
День, коли особливе значення має слово, тому необхідно максимально уважно і обережно ставитися до будь-яких висловлювань.

Не варто нікого ображати і проклинати, бажати комусь зла, лаятися і малювати вголос похмурі картини — все сказане здійсниться, водночас тоді, коли ми найменше будемо цього очікувати. Будь-яка фраза, будучи сказаною без обдумування, може обернутися серйозними неприємностями, тому зірки радять сьогодні говорити якомога менше.

Овен (21.03 — 20.04)
Удача буде супроводжувати тим, хто не шкодує часу і сил на те, щоб допомогти іншим, — в такому разі і їхні власні проблеми вирішаться легко і швидко, ніби за помахом чарівної палички.

Телець (21.04 — 21.05)
Не варто соромитися, приховуючи свої таланти і здібності, за можливістю необхідно проявити їх повною мірою — це може привести до приємних професійних перспектив.

Близнята (22.05 — 21.06)
Цього дня, використовуючи подароване вам природою і зірками красномовство, ви зможете переконати в своїй правоті кого завгодно — варто скористатися цим шансом, щоб вирішити важливе питання.

Рак (22.06 — 22.07)
День сприятливий для спілкування на всіх рівнях — навіть якщо у вас не буде можливості зустрітися з друзями або знайомими, використовуйте для розмов телефон і Інтернет.

Лев (23.07 — 21.08)
Тим, хто давно роздумує про зміну місця роботи, рекомендується зайнятися пошуком вакансій — можна відправляти резюме, записуватися на співбесіди і просити друзів напружити їхні зв'язки.

Діва (22.08 — 23.09)
Небажано давати обіцянки, навіть якщо вас будуть до того змушувати — ви не зможете стримати слово і заслужите репутацію несерйозної і легковажної людини.

Терези (24.09 — 23.10)
Сьогодні можна ставати до реалізації будь-якого — навіть дуже складного і трудомісткого — проєкту, головне, займатися тільки ним, а не розпорошувати свої сили на кілька справ одразу.

Скорпіон (24.10 — 22.11)
День рідкісної та виняткової працездатності, протягом якого можна буде переробити таку кількість справ, на яку раніше пішла б як мінімум тиждень.

Стрілець (23.11 — 21.12)
День сприятливий для проведення різноманітних переговорів — як ділових, так і особистих: співрозмовники охоче підуть вам назустріч і зроблять все, про що ви просите.

Козоріг (22.12 — 20.01)
Гарний час для розмови з начальством — цього дня воно готове буде почути вас і піти назустріч щодо всіх прохань, з якими ви до нього звернетеся.

Водолій (21.01 — 18.02)
За всієї вашої любові до спілкування розмови сьогодні краще обмежити — потрібної вам інформації вони не дадуть, а енергію, необхідну для життя і роботи, віднімуть.

Риби (19.02 — 20.03)
Необхідно ретельно гнати від себе будь-який негатив, від чого — або від кого — б він не виходив: гарний настрій допоможе вам впоратися з будь-яким завданням, яке ви перед собою поставите.

Джерело
Вернуться назад