Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини / Головні новини > Лікарям підвищать виплати на 3,5 тисячі гривень, – Шмигаль

Лікарям підвищать виплати на 3,5 тисячі гривень, – Шмигаль


9-09-2020, 18:00
Лікарям підвищать виплати на 3,5 тисячі гривень, – Шмигаль

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, українським лікарям підвищать виплати на понад 3 тисячі гривень.

Під час засідання уряду Шмигаль подякував лікарям за самовідданість. Він зауважив, що забезпечення лікарів – найбільш актуальне питання на сьогодні, повідомляє 24 канал.

На позачерговому засіданні уряду, яке відбулось в понеділок, було прийнято рішення підняти середню зарплату усім медикам.

На ці потреби буде спрямовано майже 6 мільярдів гривень, безпосередньо лікарям середня зарплата буде збільшена на 3,5 тисячі гривень, – заявив прем'єр-міністр.

Також прем'єр розповів, що кабмін продовжує готувати медзаклади до прийому хворих на COVID-19. Він додав, що на позачерговому засіданні уряду прийняли рішення про додаткове облаштування лікарень в умовах епідемії.

Зазначимо, раніше очільник МОЗ Максим Степанов повідомляв, що з вересня українським медикам почнуть підіймати зарплати. За його словами, молодшому медичному персоналу доплачуватимуть трохи більше тисячі гривень, а лікарям – понад 3 тисячі.

Джерело
Вернуться назад