Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Режим "червоної зони" можуть запровадити для всієї України – МОЗ

Режим "червоної зони" можуть запровадити для всієї України – МОЗ


9-09-2020, 11:40
Режим "червоної зони" можуть запровадити для всієї України – МОЗ
Уряд реагуватиме, якщо ситуація в країні погіршиться

В разі погіршення епідемічної ситуації в країні режим "червоної зони" може бути встановлений для всієї України. Про це заявили у міністерстві охорони здоров'я.

"У разі погіршення епідемічної ситуації не виключено, що уряд буде змушений ввести режим "червоної зони" для всієї країни, щоб стримати зростання захворюваності. Тому що здоров'я нації – головний пріоритет уряду", – повідомили у відомстві.

Як зазначається, за станом на 8 вересня в Україні 74 тисячі активних хворих коронавірусом, що призводить до переповнення "стаціонарів" лікарень.

Тим часом в Україні продовжує поширюватися коронавірусна інфекція. Тільки за останню добу, 8 вересня, виявили 2 551 новий випадок захворювання на COVID-19. З початку епідемії інфекцію діагностували у 143 030 людей. За минулу добу від коронавірусу померли 45 українців (всього – 2 979). Вилікувати від COVID-19 вдалося 64 703 інфікованих (1 157 – за останню добу).

Джерело
Вернуться назад