Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Сучасний спортивний майданчик відкрили в одній зі шкіл Ужгорода

Сучасний спортивний майданчик відкрили в одній зі шкіл Ужгорода


8-09-2020, 17:40
Сучасний спортивний майданчик відкрили в одній зі шкіл Ужгорода

Сучасний універсальний спортивний майданчик збудували в НВК «Гармонія» в Доманинцях.

Сьогодні на урочисте відкриття завітали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Василь Гомонай, начальниця управління освіти міськради Наталія Мухомедьянова.

Про це повідомляє пресслужба Ужгородської міської ради.

Будівництво майданчика профінансували із міського бюджету, загальна вартість – 1 млн 168 тис. грн. Воно огороджене, на щебеневій основі з бетонною подушкою та синтетичним поліуретановим спортивним покриттям CONIPUR. У подарунок школярам сьогодні також передали м'ячі для футболу, баскетболу і гандболу.

«Приємно бачити усміхнені дитячі обличчя. Школярі цього НВК вже мають чудове поле для уроків фізкультури, гри в баскетбол та інших занять. Як і учні інших ужгородських шкіл, де ми вже збудували майданчики зі штучним покриттям. У планах – щоб у всіх ужгородських школах були сучасні спортивні площадки, щоб діти активно займалися спортом, фізичною культурою. Над цим і працюємо», – відзначив міський голова Богдан Андріїв. Також Богдан Євстафійович за спортивні досягнення вручив школярам грамоти управління освіти Ужгородської міської ради.

Директорка НВК «Гармонія» Марина Карпинець подякувала Ужгородській міській раді і всім, хто долучився до будівництва сучасного спортивного майданчика для учнів закладу, додала, що тепер вони матимуть ще більше можливостей для занять різними видами спорту.

Довідково. НВК «Гармонія» у мікрорайоні Доманинці надає освітні послуги дітям від 3 років: дошкільне відділення – молодша, угорськомовна різновікова та старша групи, та шкільне – початкова, середня та старша школа. Це заклад зі спортивним профілем, має спортивну та два фехтувальні зали, учні можуть займатися у гуртках «Фехтування» на професійному рівні, «Волейбол», «Влучний стрілець», «Бокс».

Фото дивіться за цим покликанням.
Вернуться назад