Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Прокуратура виявила порушення у роботі прикордонників на Великоберезнянщині

Прокуратура виявила порушення у роботі прикордонників на Великоберезнянщині


2-09-2020, 16:16
Прокуратура виявила порушення у роботі прикордонників на Великоберезнянщині
Виявлено порушення співробітниками ДПСУ прав осіб, затриманих поблизу кордону.

Ужгородська місцева прокуратура у відділі прикордонної служби «Великий Березний» Чопського прикордонного загону провела перевірку дотримання вимог законодавства при затриманні та поміщенні в пункт тимчасового тримання осіб, затриманих за порушення законодавства про державний кордон.

Так, співробітниками прокуратури виявлено порушення законності при адміністративному затриманні шести громадян Республіки Бангладеш на строк понад три дні. При цьому військовослужбовцями прикордонного загону не було внесено необхідної інформації в журнал обліку роботи прикордонної служби про вказаний факт затримання.

Вказані порушення стали можливими через недбале ставлення керівництва ВПС «Великий Березний» Чопського прикордонного загону до своїх посадових обов’язків.

За результатами перевірки керівником Ужгородської місцевої прокуратури надано вказівку начальнику Чопського прикордонного загону, на підставі якої винуватих осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності відповідно до чинного законодавства, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.


Вернуться назад