Закарпатський кореспондент > Останні новини / Технології > У Німеччині на місці вугільного кар’єру збудують вітрову, сонячну та гідроакумулюючу станцію

У Німеччині на місці вугільного кар’єру збудують вітрову, сонячну та гідроакумулюючу станцію


29-08-2020, 14:21
У Німеччині на місці вугільного кар’єру збудують вітрову, сонячну та гідроакумулюючу станцію
Німецьке місто Керпен побудує на місці вугільного кар’єру вітрову, сонячну та гідроаккумулюючу електростанцію.

Проект SpeicherStadtKerpen розробило місто спільно з компаніями Siemens Energy і Innogy у рамках ініціативи "Energielandschaft Rheinisches Revier"(«енергетичний ландшафт Рейнської Рів'єри") запущеної землею Північний Рейн-Вестфалія, пише ecotown з посиланням на renen.

Серед восьми підпроектів концепції розвитку 70-тисячного міста особливе місце займає "енергетична арена" (EnergieArena) — рекультивація гігантського вугільного кар'єру Хамбах (приблизно 45 квадратних кілометрів). На його території будуть розбиті ліси і луки з терасами, схожими на виноградники. Будуть встановлені вітряні турбіни і фотоелектричні системи, влаштовано озеро і, згодом, побудована гідроакумулююча електростанція.

Важливу роль у проекті відіграє виробництво «зеленого» водню за допомогою електроенергії від фотоелектричних і вітрових установок і його зберігання. Крім того, передбачається подальше використання цього водню, наприклад, у якості палива для транспорту, житлових районів і промисловості, а також для вироблення енергії за допомогою «високоефективних газових і парових турбін». Завдяки комбінуванню різних джерел генерації і зберігання Керпена і регіону будуть забезпечені електроенергією, холодом і теплом з нульовими викидами.

Концепція передбачає послідовні дії, спрямовані на синергію енергетики, транспорту, логістики, промисловості та житлового сектора. Розвиток і розширення екологічно безпечних та інтелектуальних систем енергопостачання, передачі та зберігання енергії повинні поєднуватися з найсучаснішими і стійкими рішеннями у галузі міського розвитку, мобільності, логістики та промислових технологій.

На зображенні показано, як кар'єр виглядає зараз, і як він буде виглядати після 2030 року:

У Німеччині на місці вугільного кар’єру збудують вітрову, сонячну та гідроакумулюючу станцію


Восьмиетапна концепція трансформації міста, прилеглих районів, енергетики та інфраструктури покликана зробити Керпен одним з найсучасніших і (екологічно) стійких міст Німеччини до 2032 року.

Керпен прагне стати зразком для наслідування для міст і муніципалітетів по всій Європі.


Вернуться назад