Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Досвідчений новачок "Минаю" розповів про те, як опинився в команді

Досвідчений новачок "Минаю" розповів про те, як опинився в команді


28-08-2020, 13:15
Досвідчений новачок "Минаю" розповів про те, як опинився в команді

Денис Кожанов - досвідчений футболіст, адже вже грав в УПЛ. Зокрема, у добре відомих львівських "Карпатах". Нині - футболіст захищатиме кольори "Минаю".

Про це повідомляє інформаційний департамент клубу.

Одним з перших новачків «Минаю» в це міжсезоння став добре відомий українським вболівальникам Денис Кожанов. Відомий він і нашій команді. У минулому сезоні його блискучий удар допоміг «Волині» перемогти «минайців» в Луцьку, а в останньому матчі минулого сезону він до останнього боровся проти закарпатців за путівку до УПЛ. А ще він лише на 1 гол випередив нашого Анатолія Нурієва у гонці бомбардирів Першої ліги і забрав цей приз собі.

Зараз він тренується з «минайцями» і передає свій безцінний досвід нашій команді перед стартом у еліті вітчизняного футболу.

«У мене закінчився контракт з «Волинню», тому мені треба було вирішувати де продовжити кар’єру, - розповів Денис Кожанов. – Проте я і уявити не міг, що все так обернеться і я опинюся у «Минаї». Але це футбольне життя і після періоду в Луцьку я розумів, що треба рухатися далі. Щасливий, що опинився у цьому клубі. Мені дуже подобається стиль команди, у який футбол вона грає, тому довго не думав над вибором де продовжувати свою кар’єру».

Денис Кожанов не грав в УПЛ два роки, проте з цього приводу зовсім не переймається. «Не думаю, що рівень чемпіонату сильно змінився за цей час, - зауважив він. – Команди, які виходять з Першої ліги, дуже непогано себе показують в УПЛ. Той же «Колос», який за рік в еліті зумів пробитися у єврокубки».

За словами Дениса, йому дуже подобається в «Минаї» і він прагне допомогти команді досягнути нових висот. «Видно, що клуб розвивається і не стоїть на місці з кожним роком, - розповів він. – І є постійне бажання досягати нових вершин. Це мотивує футболістів до нових перемог. Скажу, що ми дуже серйозно готуємося до першого матчу в УПЛ. Ніяких хвилювань нема, всі чекають початку чемпіонату. Буду робити все, що від мене залежить аби допомогти команді».


Вернуться назад