Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Як правильно вибрати сережки до форми обличчя в ювелірному магазині Миколаєва

Як правильно вибрати сережки до форми обличчя в ювелірному магазині Миколаєва


27-08-2020, 11:10 Сережки завжди будуть основною жіночою прикрасою. Можна сказати з повною упевненістю, що дані вироби ніколи не втрачають свою актуальність та виходять з моди. При виборі таких, на перший погляд простих прикрас, необхідно враховувати багато деталей та нюансів. Якою б дорогоцінною не була річ, варто пам’ятати про те, що вона повинна гармонійно доповнювати ваш образ, а не вирізнятися на загальному фоні. прикраса повинна підкреслювати чарівність та неповторність жіночої краси. Ювелірний магазин в Миколаєві за посиланням https://oniks.ua/categories/zolotie-ukrasheniya/gorod-is-nikolaev/, тут ви знайдете різні прекраси - сережки, ланцюжки, підвіски та багато іншого.

Таким чином, можна виділити декілька основних моментів, на які варто звертати увагу при виборі сережок. В першу чергу - це тип сережок, який може підходити до тої, чи іншої форми обличчя. Правильно вибрані сережки не просто доповнять образ та підкреслять неповторність вони допоможуть приховати багато недоліків.

Як правильно вибрати сережки до форми обличчя в ювелірному магазині Миколаєва

Овал - ширина обличчя в 1,5 рази менша за довжину, присутня округлість та врівноваженість рис обличчя. Дівчині з таким обличчям найпростіше підібрати сережки, оскільки підійде будь-який вид виробів.

Квадрат має відмінність за рахунок більш прямих рис обличчя. Всі виступи (лоб, підборіддя, вилиці) мають практично однакову ширину. Головною метою таких сережок вважається візуальне згладжування виступаючих рис та видовження обличчя. Для такого випадку ідеальними будуть овальні та круглі сережки, а також краплі та звисаючі елементи. Дівчатам з такою формою обличчя слід уникати прикоа з гострими кутами та квадратними елементами.

Прямокутник - це тоді, коли ширина обличчя менша за довжину. Вилиці та підборіддя при цьому мають однакову ширину. Головною метою в виборі сережок являється візуальне розширення зони вилиць, щоб додати їм більшого об’єму. Квадратні та трикутні форми сережок - саме те, що потрібно. Також можна використовувати гвіздки - це також буде виглядати цілком елегантно та вишукано. Однак варто уникати витягнутих сережок зі звисаючими елементами.

Круглому обличчю характерна однакова довжина та ширина. Завдання прикрас - зробити обличчя більш довгим та втягнутим. Тобто ідеальним варіантом будуть вироби видовженої форми зі звисаючими елементами. Вдалим вибором можуть бути сережки різних геометричних форм, наприклад, трикутні або квадратні. При цьому варто уникати масивних та об’ємних виробів - вони лише додадуть округлості обличчю.
Вернуться назад