Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Чи дотримуються протиепідемічних вимог водії громадського транспорту перевірила сьогодні патрульна поліція

Чи дотримуються протиепідемічних вимог водії громадського транспорту перевірила сьогодні патрульна поліція


26-08-2020, 16:31
Чи дотримуються протиепідемічних вимог водії громадського транспорту перевірила сьогодні патрульна поліція
Закарпатські патрульні проводять перевірку дотримання протиепідемічних вимог водіями, які здійснюють пасажирські перевезення в області - повідомляють на Facebook сторінці патрульної поліції.

Нагадаємо: у зв’язку з різким поширенням COVID-19 на території області, було посилено протиепідемічні заходи, зокрема на пасажирським перевезеннях. Наразі перевезення здійснюються у такий спосіб:
— якщо маршрут відправлення здійснюється з помаранчевої зони (району) до жовтої або зеленої, завантаженість транспортного засобу має складати 50 % сидячих пасажирів;
— у разі відправлення із жовтої чи зеленої зони (району) до помаранчевої — завантаженість має бути відповідно до кількості сидячих місць (за умови заборони зупинки чи посадки в помаранчевій зоні)

Закликаємо всіх громадян неухильно дотримуватись карантинних обмежень! Дотримуйтеся правил та норм, встановленими задля подолання COVID-19.
Вернуться назад