Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Ще одна велодоріжка невдовзі буде на набережній Ужгорода

Ще одна велодоріжка невдовзі буде на набережній Ужгорода


23-08-2020, 14:15
Ще одна велодоріжка невдовзі буде на набережній Ужгорода

Першу доріжку зробили кілька років тому, тепер вирішили, що потрібно ще одну.

Про це інформує газета ВРУ "Голос України".

Нині в Ужгороді стало модним у вихідні, зранку й вечорами прокататися на велосипедах. Деякі молоді родини виходять на такі прогулянки що називається «повним складом»: батько, мати й діти. До того ж – у повній екіпіровці, аби захиститися від випадкових травм. Але місць для цього мало. Тому міська вада, хоч і в кінці літа, але нарешті приступила до таких украй потрібних робіт.

Тож, підрядники розпочали асфальтування велосипедної доріжки на Слов'янській набережній в Ужгороді. До речі, це вже буде друга «велосипедна артерія» на набережних Ужа для любителів прогулятися на двоколісниках.

Першу відкрили пару років тому. І вона припала до вподоби містянам. "Із асфальтування велосипедної доріжки розпочали перший етап капітального ремонту Слов'янської набережної. Наступний – мощення бруківкою пішохідної доріжки. Проєкт капремонту набережної передбачає і встановлення нових лавок з боку річки Уж, а також облаштування трьох пандусів для безперешкодного доступу маломобільних громадян, матерів із дитячими візочками та велосипедистів", – повідомив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Василь НИТКА.
Ужгород (23.8.20)
Фото прес-служби міської ради.

Вернуться назад