Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті прикордонники затримали чотирьох юнаків під час переправи пакунків з тютюном

На Закарпатті прикордонники затримали чотирьох юнаків під час переправи пакунків з тютюном


22-08-2020, 14:15
На Закарпатті прикордонники затримали чотирьох юнаків під час переправи пакунків з тютюном
21 серпня на Закарпатті прикордонники України та Румунії затримали поблизу кордону чотирьох юнаків, серед яких були неповнолітні, які намагались переправити через кордон пакунки з тютюном.

Військовослужбовці відділу «Ділове» Мукачівського загону, отримавши інформацію від румунських колег про виявлення ними неподалік від кордону пакунків з тютюном, негайно висунулись до місця ймовірного правопорушення. У результаті пошукових заходів прикордонники затримали чотирьох громадян України двом з яких 16 років, іншим 18 та 20 років, усі мешканці міста Рахів. Юнаки, ігноруючи законні вимоги наряду, намагались утекти, проте, після попереджувального пострілу правопорушення припинили.

На усіх чотирьох затриманих було складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи скеровано до суду, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон на своїй сторінці у фейсбук.
Вернуться назад