Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини > Зеленський планує закупити ізраїльську вакцину проти COVID-19

Зеленський планує закупити ізраїльську вакцину проти COVID-19


14-08-2020, 17:58
Зеленський планує закупити ізраїльську вакцину проти COVID-19

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу. Вони обговорили заходи, які вживають уряди обох країн для боротьби з пандемією COVID-19.

Зеленський розповів Нетаньягу про те, що в Україні зареєстрували черговий антирекорд захворюваності на коронавірус і що в країні діє адаптивний карантинний режим, повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Під час розмови президент України заявив, що українська сторона зацікавлена придбати ізраїльську вакцину проти коронавірусу.

Україна має бути серед друзів Ізраїлю, які першими зможуть долучитися до дослідження та використання вакцини, – сказав Володимир Зеленський.

Що відомо про ізраїльську вакцину проти COVID-19
Згідно з повідомленням вчених, для розробки вакцини використали вірус везикулярного стоматиту. Якщо конкретно – це реплікативна рекомбінантна вакцина VSV-ΔG-spike, в якій глікопротеїн G вірусу везикулярного стоматиту замінили на S-білок (spike) SARS-CoV-2.

Ізраїльська вакцина проти коронавірусу проявила свою ефективність у випробуваннях на золотих сирійських хом'яках. Для гризунів вона виявилась безпечною. Ба більше, у тварин з'явилися антитіла, здатні нейтралізувати SARS-CoV-2. Це відкрило шлях до наступної фази випробувань.

Експерименти на людях-добровольцях повинні розпочатися після Тішрейських свят. Випробування проводитимуться у співпраці з Міністерством охорони здоров'я.

ДжерелоВернуться назад