Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини / ukrnet > Хор мукачівської єпархії УПЦ переміг на міжнародному фестивалі

Хор мукачівської єпархії УПЦ переміг на міжнародному фестивалі


2-08-2020, 11:14
Хор мукачівської єпархії УПЦ переміг на міжнародному фестивалі
Єпархіальний хор на честь Федора Небесного став переможцем Міжнародного фестивалю талантів «Euro Star-2020» (Бремен-Хамельн, Німеччина). Про це повідомляє "Православная жизнь".

Фестиваль проходив у червні-липні в дистанційному форматі. Єпархіальний хор виступав у номінації «Вокал. Духовна хорова музика», категорії «Професіонал». На суд журі були представлені два твори: «Kyrie eleison» (муз. Католикоса-Патріарха Іллі ІІ (Гудушаурі-Шіолашвілі), соло Мирослава Ганжерлі) та «Высшую небес» (муз. С. Дегтярьова, соло Мирослава Ганжерлі, Віра Шанта, Марина Єгорова). За підсумками фестивалю колективу був присуджений Гран-прі.

Як зазначила регент Інна Небесна, хор єпархії здобув у конкурсі «переконливу перемогу».
«Ми пишаємося тим, що своєю працею, з благословіння Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського, прославляємо нашу рідну Мукачівську єпархію, наш рідний благословенний край та звеличуємо рідне ім’я нашого наставника Федора Небесного, на честь якого названий колектив», – сказала регент.
Вернуться назад