Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Ужгородський боксер здобув срібло на Всеукраїнському турнірі

Ужгородський боксер здобув срібло на Всеукраїнському турнірі


2-08-2020, 09:03
Ужгородський боксер здобув срібло на Всеукраїнському турнірі
Вчора в Івано-Франківську пройшов XVI Всеукраїнський турнір з боксу пам'яті майстра спорту Петра Мицика, повідомляє ProZak. Участь у змаганні взяла і делегація Ужгородської федерації боксу на чолі із Степаном Молнаром та Миколою Жолтані спільно з колегами з м. Маріуполь. Спортсмени показали високий рівень технічних навиків та фізпідготовки і відповідно посіли призові місця.

Так Бандура Юліан, спортсмен ужгородського клубу "Пантера" (тренер: Роберт Юрош), зайняв друге місце, поступившись боксеру зі Львівської області роздільним рішенням суддів 2:1 у категорії 46 кг серед юнаків 2006-07.

А Крапівін Микита, боксер маріупольського клубу "Атлетик" (тренер: Геннадій Горбачов), здобув впевнену перемогу у віковій категорії "чоловіки" у вазі 60 кг.

Загалом учасники зазначають, що турнір пройшов у дружній атмосфері. Спортсмени та тренери висловлюють подяку організаторам змагань: Ігорю Іванишину, Мирославу Карабіну, Сервіну Сулейманову, а також президенту Ужгородської федерації боксу Степану Молнару та Миколі Жолтані за організацію подорожі.
Вернуться назад