Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини / Головні новини > Головне за ніч: божевільний курс долара, довічні виплати і нові правила карантину в Україні

Головне за ніч: божевільний курс долара, довічні виплати і нові правила карантину в Україні


26-07-2020, 10:23 Національний банк України на понеділок, 27 липня, встановив офіційний курс гривні до долара США на рівні 27,76 гривні/долар, тобто гривня вперше за тиждень зміцнилася до долара – на 12 копійок у порівнянні з попереднім показником.
Головне за ніч: божевільний курс долара, довічні виплати і нові правила карантину в Україні

Згідно з даними на сайті НБУ, офіційний курс гривні до євро на понеділок встановлений на рівні 32,22 гривні/євро, тобто гривня зміцнилася до євро на 2 копійки в порівнянні з попереднім показником.

В рамках карантину Кабмін розділить Україну на чотири зони, де з 1 серпня будуть діяти різні заборони

Про це свідчить постанова уряду №641.

Згідно з рішенням, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій буде визначати рівень небезпеки у різних частинах України, а також визначати межі чотирьох зон: зеленої, жовтої, помаранчевої і червоної.

Розподіл «за кольорами» проходитимуть за такими критеріями: завантаженість ліжок, середня кількість тестувань, коефіцієнт виявлення випадків зараження і показник динаміки зростання випадків захворювання. Рівень поширення автоматично визначить спеціальна програма.

Президент Володимир Зеленський призначив довічні виплати вузькому колу українців

Про це йдеться в указах №291 і №292, які з'явилися на офіційному сайті глави держави. Обидва документи набули чинності з моменту публікації - 24 липня.

Володимир Зеленський своїм президентським указом призначив довічні виплати українцям, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність. Іменні стипендії, в повідомленні наводиться список їх 15 людей, які будуть їх отримувати.

Джерело
Вернуться назад