Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Любовний гороскоп на тиждень: на які знаки Зодіаку чекають сюрпризи

Любовний гороскоп на тиждень: на які знаки Зодіаку чекають сюрпризи


25-07-2020, 14:55
Любовний гороскоп на тиждень: на які знаки Зодіаку чекають сюрпризи
Самотні Раки цього тижня можуть закохатися в того, хто притягне їх своєю несхожістю і здивує життєвими цілями.

Останній тиждень липня — час приємних змін, кохання та віри в дива. Щастя, якого ми так наполегливо хотіли досягти, нарешті настало. Залишилося лише заглянути в любовний гороскоп.

Кому пощастить у коханні в останній тиждень липня

Рак
Самотні Раки на цьому тижні можуть закохатися в того, хто притягне їх своєю несхожістю і здивує життєвими цілями. Такі стосунки обов'язково змусять змінитися внутрішньо, стати глибшою та свідомою особистістю. Тих, чиє серце вже зайняте, чекає час роботи над багатьма аспектами стосунків: вийде додати пристрасті й глибини в розмови, а також полюбовно погодитися на поступки заради один одного.

Лев
Підступний Амур, заручившись підтримкою активних планет, запустить стрілу прямо в серце Левів. Вільні ви чи у стосунках — це не важливо, важливо те, що на цьому тижні Леви будуть закохані. На них чекають дурманні почуття, прогулянки скверами, нові думки й сильні бажання.

Риби
У кінці липня у Риб можливо зближення з тим, хто давно викликає непідробний інтерес. Ймовірно, що такі стосунки будуть побудовані на бурхливій пристрасті, але це не завадить зробити роман перспективним і довговічним.

Джерело
Вернуться назад