Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / Головні новини / ukrnet > В Ужгороді прощаються з єпископом МГКЄ Міланом Шашіком (Трансляція)

В Ужгороді прощаються з єпископом МГКЄ Міланом Шашіком (Трансляція)


20-07-2020, 10:39
В Ужгороді прощаються з єпископом МГКЄ Міланом Шашіком (Трансляція)
В Ужгороді, у кафедральному соборі греко-католиків Мукачівської греко-катлицької єпархії, відбувається прощання з єпископом МГКЄ Міланом Шашіком.

Попрощатися з владикою Міланом Шашіком приїхали Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук, єпископи УГКЦ, закарпатські віряни, греко-католики з інших областей України, а також зі Словаччини та Угорщини.

Прощальне Богослужіння очолює архієпископ-митрополит Пряшівський, глава Словацької греко-католицької церкви Ян Баб'як, який був близьким другом владики Мілана і який знав його більше 40 років.

14 липня на 68-му році життя раптово помер правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік. Згодом стало відомо, що причина смерті - тромбоемболія.

Народився Мілан Шашік у Словаччині. З 1992 жив і служив в Україні, у 2009 отримав українське громадянство. Мукачівську греко-католицьку єпархію Мілан Шашік очолив у 2002 році як Апостольський Адміністратор, а за 8 років став єпископом.

Ведеться пряма трансляція прощального Богослужіння з Кафедрального собору в Ужгороді:В Ужгороді прощаються з єпископом МГКЄ Міланом Шашіком (Трансляція)
В Ужгороді прощаються з єпископом МГКЄ Міланом Шашіком (Трансляція)Вернуться назад