Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / Головні новини / ukrnet > Майже на 90% заповнені лікарні другої та третьої хвилі на Закарпатті – ОДА

Майже на 90% заповнені лікарні другої та третьої хвилі на Закарпатті – ОДА


13-07-2020, 20:56
Майже на 90% заповнені лікарні другої та третьої хвилі на Закарпатті – ОДА
Як ідеться в інформації, медичні заклади другої та третьої хвилі Закарпаття потребують кисневих концентраторів.

Майже на 90 відсотків заповнені ліжка пацієнтами, які хворіють на COVID-19 у лікарнях другої та третьої хвилі. Ці заклади було долучено до прийому хворих на коронавірус 18 червня рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Інтенсивний приріст, збільшення випадків на коронавірусну інфекцію в області медики фіксують останні три тижні.

Наразі область найбільше потребує кисневих концентраторів. Станом на сьогодні 40 таких апаратів потрібно для медичних закладів другої та третьої хвилі.

Кисневі концентратори допомагають пацієнтам із ускладненими формами COVID-19 - насичують організм хворої людини киснем, залежно від стану - від 1 літра за хвилину до 10-ти.

Лікарні першої хвилі, переважно це заклади обласного підпорядкування, на сьогодні майже на 100 відсотків забезпечені такими апаратами, їх купили коштом обласного бюджету.

Ще у березні було визначено потребу закладів першої хвилі у 38 кисневих концентраторів. Наразі закуплено коштом обласного бюджету 35 апаратів, поставку ще трьох очікують до кінця тижня.

У середньому 10-ти літровий кисневий концентратор коштує близько 40 тис грн.

Лікарні другої та третьої хвилі – переважно районного підпорядкування, закуповують такі апарати власним коштом. Наразі не усі заклади законтрактували пакет COVID-19 і не мають грошей на придбання кисневих концентраторів.

Обласна влада звертається до волонтерів та меценатів з проханням допомогти у закупівлі кисневих концентраторів для лікарень другої та третьої хвилі.

Майже на 90% заповнені лікарні другої та третьої хвилі на Закарпатті – ОДА

Вернуться назад