Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Молода закарпатка займалася торгівлею людьми: поліціянти розпочали слідство

Молода закарпатка займалася торгівлею людьми: поліціянти розпочали слідство


5-07-2020, 12:07
Молода закарпатка займалася торгівлею людьми: поліціянти розпочали слідство

Працівники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, спільно з поліцейськими Мукачівщини, розкрили злочин, скоєний мешканкою Берегова. За фактом звідництва, організованого жінкою, розпочато слідство.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Сьогодні, 4 липня, працівники Відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Закарпатській області, спільно з поліцейськими Мукачівщини, виявили факт звідництва, організатором якого стала 22-річна жінка.

Поліцейські з’ясували, що жителька Берегова звела свою 25-річну знайому з жителем Берегівщини для надання останньому інтимних послуг за грошову винагороду. Домовлена сума склала близько 2 тисяч гривень. Зустріч звідниця влаштувала в одному з готелів Мукачева.

У діях жінки вбачаються ознаки правопорушення за частиною 2 статті 302 Кримінального кодексу України (Створення або утримання місць розпусти і звідництво), що карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.


Вернуться назад