Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Черги на кордоні з Польщею: люди по 10 годин чекають на проходження контролю

Черги на кордоні з Польщею: люди по 10 годин чекають на проходження контролю


14-06-2020, 16:50
Черги на кордоні з Польщею: люди по 10 годин чекають на проходження контролю
На пункті пропуску "Шегині" на кордоні з Польщею 14 червня знову виникли великі черги. Люди змушені по 10 годин чекати на єдиному пішохідному переході. При цьому багато з них не дотримуються дистанції.

Станом на першу половину дня в черзі зібралися близько 400 осіб. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Польща встановила додатковий контроль щодо українців

Прикордонники зауважили, що щодня зростає кількість українців, які перетинають "Шегині". З боку України немає карантинних обмежень для тих, хто йде до Польщі.
Водночас через додатковий та довготривалий контроль польскою стороною людям доводиться годинами стояти в черзі.
Люди скаржаться, що час очікування складає до 10 годин без дотримання соціальної дистанції і без можливості вирішення елементарних санітарно-гігієнічних проблем.

В ДПСУ попросили польських колег прискорити оформлення в пункті пропуску "Медика".
Українські прикордонники закликають громадян України по можливості виїжджати до Польщі через "Ягодин", "Краковець" та "Рава-Руську" на автомобілях.
Зверніть увагу! Для людей, які стоять у черзі на кордоні з Польщею, облаштували два намети для відпочинку Черги на кордоні з Польщею: рятувальники встановили два намети – фото, відео . Рятувальники встановили їх на пункті пропуску Шегині – Медика у Львівській області. У них можуть відпочити усі охочі. Зокрема, люди зможуть у наметах випити води та сховатись від пекучого сонця та дощу.


Вернуться назад