Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / Головні новини / ukrnet > Стало відомо, чи послаблюють карантинні обмеження на Закарпатті

Стало відомо, чи послаблюють карантинні обмеження на Закарпатті


22-05-2020, 20:57
Стало відомо, чи послаблюють карантинні обмеження на Закарпатті
Обмеження в області не послаблюють. Про рішення інформує пресцентр Закарпатської обласної державної адміністрації.

Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА, пояснює:

"Ми взяли до уваги інформацію Закарпатського обласного лабораторного центру та Департаменту охорони здоров’я, за їхньою статистикою ми не готові послаблювати карантинні заходи в області.
Рівень епідемічних показників не відповідає встановленим МОЗ критеріям. На 100 тисяч населення у нас майже 14 хворих на коронавірус, а послаблювати карантин можна, якщо ця цифра складатиме не більше 12 хворих на 100 тисяч населення.
Тому, поки транспорт, готелі, дитячі садки не розпочинають свою роботу.
В області продовжують діяти послаблення першого етапу – заклади громадського харчування працюють на виніс і доставку, дозволено відвідувати парки, майданчики на відкритому повітрі і так далі.
„Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України”, департамент охорони здоров’я облдержадміністраці
проведитимуть щоденний моніторинг визначених показників на їх відповідність встановленим МОЗ критеріям щодо захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19).
Результати моніторингу розглядатиме регіональна комісія для прийняття рішень щодо введення на території області послаблення протиепідемічних заходів".Вернуться назад