Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Жіноче здоров'я: закарпатки надають перевагу якісним послугам та сучасним методам

Жіноче здоров'я: закарпатки надають перевагу якісним послугам та сучасним методам


20-05-2020, 14:13
Жіноче здоров'я: закарпатки надають перевагу якісним послугам та сучасним методам
Організм жінки має свою специфіку. Зокрема, вимагає більше уваги з точки зору гінекології.

А сучасні закарпатки переймаються також і повноцінним інтимним життям, тому цікавляться таким напрямком медицини як естетична гінекологія.

Один із медзакладів, де краянки можуть отримати якісні гінекологічні послуги, включаючи й оперативне втручання, це медичний центр «Діамед» в Ужгороді, адже обладнаний за останнім словом техніки і лікарі тут найвищого фаху.

Лапароскопія та лапаротомія – це сучасні методи оперативного втручання, які широко застосовуються у гінекології на базі центру .

Естетична гінекологія – це один із нових напрямів сучасної медицини, який користується популярністю у краянок.

Закарпаткам, які дбають про своє жіноче здоров’я, не потрібно їхати у відомі клініки України чи за кордон, витрачаючи шалені кошти на лікування. Адже медцентр «Діамед» – прогресивний медзаклад, обладнаний за останнім словом техніки, тут кваліфікований і досвідчений персонал!

Це дає можливість застосовувати сучасні методи і надавати якісні медичні послуги пацієнтам. Більше про це - у сюжеті телеканалу М-студіо:


Вернуться назад