Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > У Перечині чоловіку, який порушив ПДР і хотів відкупитись, прокуратура погодила підозру

У Перечині чоловіку, який порушив ПДР і хотів відкупитись, прокуратура погодила підозру


10-04-2020, 08:16
У Перечині чоловіку, який порушив ПДР і хотів відкупитись, прокуратура погодила підозру
36-річний мешканець Перечинського району за 600 грн неправомірної вигоди спробував «відкупитись» від поліцейського за прушення правил дорожнього руху.

За погодження прокурора Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури слідчими поліції повідомлено про підозру місцевому мешканцю, який намагався надати неправомірну вигоду поліцейському (ч.1 ст.369 КК України).

Як встановлено, 36-річний мешканець с .Тур’я Пасіка, Перечинського району, за 600 грн неправомірної вигоди спробував «відкупитись» від поліцейського за те, що усупереч п. 9.8. Правил дорожнього руху України не ввімкнув денні ходові вогні.

Наразі у даному провадженні триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі Перечинського відділу поліції. Процесуальне керівництво за ходом слідства забезпечують прокурори Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури, - інформує пресслужба прокуратури Закарпатської області.


Вернуться назад