Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Стало відомо, чи працюватимуть на Закарпатті кінотеатри, театр та дитячі кімнати після введення карантину

Стало відомо, чи працюватимуть на Закарпатті кінотеатри, театр та дитячі кімнати після введення карантину


12-03-2020, 17:23
Стало відомо, чи працюватимуть на Закарпатті кінотеатри, театр та дитячі кімнати після введення карантину

Від сьогодні, по всій Україні, так і на Закарпатті було введено карантинні заходи, які передбачають закриття усіх навчальних закладів та відміну масових заходів.

Про це розповідає портал Mukachevo. net.

Mukachevo.net поцікавилось у кінотеатрах Ужгорода та Мукачева, мукачівському театрі та одній з відомих дитячих кімнат міста над Латорицею, чи будуть вони працювати при введеному карантині.

Як дізнався кореспондент редакції, незважаючи на те, що рішення Кабміну дозволяє працювати, кінотеатр «Скала» йде на карантин до 3 квітня. Що стосується Доміона в Ужгороді, то станом на 14:15 годину рішення про закриття кінотеатру не було.

У Мукачівському драматичному театрі зазначили, що наразі відмінено всі дитячі сеанси. Дорослі сеанси ще під питанням.

Також, працюватиме і одна з відомих дитячих кімнат Мукачева. Персонал закладу розповів, що вони закупили все необхідне обладнання та посилили заходи безпеки.

— Ми проводимо регулярну обробку рук з застосуванням дезінфекторів, користуємось одноразовими масками при необхідності, проводимо наскрізне провітрювання приміщень та проводимо вологе прибирання із використанням дезінфекційних засобів у приміщенні. Також вимірюємо температури кожного відвідувача. Ну і, звісно, обмежуємо масові заходи в приміщенні», - розповіли працівники закладу.

Згодом, стало відомо, що Закарпатська обласна філармонія закривається теж на карантин.


Вернуться назад