Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Чемпіонкою світу з армреслінгу вдруге стала Богдана Лехман із Закарпаття

Чемпіонкою світу з армреслінгу вдруге стала Богдана Лехман із Закарпаття

3-03-2020, 19:53

15-річна Богдана Лехман із закарпатського Воловця здобула абсолютну перемогу - 1 місце у Міжнародному турнірі "Кубок Пушкарів", який відбувся на Тернопільщині у м. Кременець.

Про це повідомляє Голос Карпат.

"Кубок Пушкарів" - це міжнародний турнір з армспорту, присвячений пам'яті Андрія та Анатолія Пушкарів, заслужених тренерів України з армреслінгу. На дводенне дійство з’їхалися близько 200 спортсменів із 3акарпаття та всієї України, а також зі Швеції, Словаччини, Молдови, Румунії.

Надзвичайно сильні з'їхалися армреслери, але нашій команді із Закарпаття вдалося вибороти призові місця" - каже Голосу Карпат мама юної чемпіонки Таїсія Лехман.

В перший день змагань, 29-го лютого, відбувалася боротьба на ліву руку. 3акарпатські спортсмени посіли такі місця:

Рошко Іван (м.Воловець) - 3-тє місце
Григорчук Іван (м.Рахів) - 3-тє місце.

В боротьбі на праву руку, яка пройшла 1 березня, закарпатці вибороли наступні призові місця:

Лехман Богдан (м.Воловець), президент федерації армспорту в Закарпатській області, чемпіон України, майстер спорту - 3-тє місце
Лехман Богдана (м.Воловець), чемпіонка світу, призерка України - 1-ше місце
Рошко Іван (м.Воловець) - 2-ге місце
Волошин Артем (м.Ужгород) - 3-тє місце

Григорчук Іван (м.Рахів), чемпіон України, який у важкій боротьбі поступився тільки чемпіонові Молдови та призерові світу і зайняв 2-ге місце.

Ведучим "Кубка Пушкарів 2020" став львів'янин Віталій Вавринів. Також на спортивному заході були присутні видатні спортсмени, зокрема приїхав й відомий у всьому світі український силач Василь Вірастюк. Жінки та чоловіки змагалися у восьми вагових категоріях. 15-річна ж Богдана Лехман перемогла у ваговій категорії до 60 кг.

3і слів чемпіонки, за 1-ше місце її нагородили великим кубком, медаллю та грамотою. А її мама - Таїсія Лехман, ексклюзивно для Голосу Карпат привідкрила завісу майбутніх подій:

"Готуємося до Чемпіонату України" - повідомила жінка.

Як все проходило, дивіться на ексклюзивних світлинах в фотогалереї Голосу Карпат.