Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Закарпатський футбольний клуб із розгромом програв конкуренту з Першої ліги: ФОТО з поєдинку

Закарпатський футбольний клуб із розгромом програв конкуренту з Першої ліги: ФОТО з поєдинку

10-02-2020, 21:28

Учора закарпатський «Минай» вирушив до Львова на товариську гру проти доволі складного опонента, лідера Першої ліги львівського «Руха». За день до протистояння з львів’янами, «минайці» ще раз зіграли у дербі з місцевим представником Другої ліги «Ужгородом», а тому часу на відновлення у підопічних Василя Кобіна було не так багато.

Гра відбувалася на тренувальному полі академії львів’ян. До цього поєдинку команди зустрічалися між собою лише одного разу у чемпіонаті: той матч завершився бойовою нічиєю – 1:1. Отож гра обіцяла бути цікавою!

Втома та дорога (більше двохсот кілометрів) таки зробили свою справу. Уже на третій хвилині матчу закарпатці програвали із рахунком 2:0. Одна із перших атак, розігнана «рухівцем» Кондраковим на стартовій хвилині товариського поєдинку завершилася взяттям воріт. Перевагу майже одразу подвоїв гравець на перегляді.

Через кілька хвилин атакували вже «минайці», але Карноза забити не зумів. У тому епізоді вдало зіграв Олександр Бандура. До слова, голкіпер перейшов до «Руха» цієї зими з місцевого «Львова», котрий виступає в УПЛ.

Закарпатці в першому таймі ніяк не могли забити. Значні проблеми в захисті дозволяли "чорно-жовтим" атакувати та робити рахунок на свою користь. Згодом підопічні Кобіна пропустили ще раз – 3:0. Гол собі в актив записав ганець Ернест.

Із сухим рахунком команди пішли на перерву. Здавалося б, після першого тайму ситуація має шанс стабілізуватися, однак «чорно-жовті» і не думали зупинятися та в другу 45-хвилинку закинули у ворота ужгородського клубу ще три м’ячі. Один, до речі, був забитий з пенальті після грубої гри Дмитра Сартіни. Двічі відзначився Біленький та один м’яч на рахунку Калюжного.

Закарпатці, на жаль, припустилися багатьох помилок в обороні та дозволили завершити гру із непристойними 6:0. Забити бодай один раз не вдалося. «Рух» заслужено святкував перемогу!

Зазначимо, що «минайці» вже 17 лютого вирушать на тренувальний збір до міста Сіде, що у Туреччині, де перебуватимуть до 2-го березня. За цей час підопічні Василя Кобіна зіграють кілька спарингів: 21 лютого із ФК «Віборг», 23-го суперником стане ФК «Мінськ». Наступного дня, 24-го проведуть матч із ФК «Вітебськ». А вже 1 березня команда із Закарпаття зустрінеться із представником Першої ліги України ФК «Оболонь-Бровар» (Київ).

Окрім того, 14 лютого "Минай" в рамках підготовки до другої частині сезону, втретє проведе спаринг із "Ужгородом" з Другої ліги.