Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Упевнена "вікторія": "минайці" розгромно перемогли у третьому закордонному спарингу

Упевнена "вікторія": "минайці" розгромно перемогли у третьому закордонному спарингу

19-01-2020, 18:45

Після двох «сухих» поразок наші хлопці нарешті видали фантастичний гольовий матч. І забили відразу 5 голів у ворота нинішнього учасника Ліги Європи. І це програючи по ходу поєдинку 0:2. Про це повідомляє інформаційний департамент ФК "Минай".

5:2 - це дійсно вражаючий результат. До речі, стільки голів «минайці» ще не забивали у якості професійного клубу. Останній раз це було на товариському турнірі в Івано-Франківську.

Тим ця перемога і цінніша. Так, це лише товариський матч, але позитивні емоції від нього точно стануть в нагоді під час важливих тренувальних зборів. До того ж, перемога здобута у далеко не оптимальних кондиціях. Тільки вчора «Минай» зіграв товариський матч з командою Вищої ліги Угорщини «Кішвардою» (і яка випереджає у турнірній таблиці «Дебрецен»), а ще не слід забувати, що наші футболісти наразі взагалі без відпочинку – у них як не гра, то важкі тренування з акцентом на підтягнення фізичної форми.

І попри це наша команда демонструвала хороший футбол. Як і у попередньому матчі, ми непогано рухалися і працювали без м’яча. Проте і суперник показував хорошу гру. І саме їм вдалося першими відзначитися – зі стандарту на 7-ій хвилині. Гравець «Дебрецена» забив головою після подачі штрафного.

У другому таймі наша команда почала більше володіти м’ячом, але він вперто не хотів лізти у ворота. А ось господарі знову були більш везучими у завершені - і з позиційної атаки відзначилися ще. Рахунок став 2:0 на їх користь.

Здавалося, що на «минайців» чекає третя поспіль поразка у товариських матчах в Угорщині, але підопічні Василя Кобіна проявили характер. А ще допомогли вчасні заміни, які додали команді динаміки. Завдяки цьому, зокрема, запрацювали і фланги.

А ще - ми дуже вчасно відіграли один м’яч, буквально за 5 хвилин після пропущеного. На 55-ій хвилині Стасюк вміло прорвався флангом та подав у штрафну, де Капустей виявився найспритнішим та вколотив м’яч у ворота – 2:1.

Ще за мить - ми зрівняли. Тепер Кіча прорвався флангом, подав у штрафну і захисник «Дебрецена» зрізав м’яч у ворота 2:2. Забивали ми і зі стандарту, на 65-ій хвилині – третій м’яч нашої команди в активі Карнози: майстерно виконав стандарт з кута штрафної, поціливши м’яч у дальній кут.

І на цьому «Минай» не зупинився. Знову тероризували суперника на флангах і завдяки цьому забили четвертий. На 74-ій хвилині знову постарався Кіча – цього разу його передачу замкнув Беца. Останню крапку за 7 хвилин до кінця поставив Гегедош, який відзначився з одинадцятиметрового. Він же його і заробив.

5:2 – неймовірний результат поєдинку з командою-учасником Ліги Європи. Браво! Він засвідчує, що наша команда з кожним днем набирає обертів.

Це друга перемога нашого клубу в Угорщині. І перша з таким рахунком! Загалом, у нас за 2 роки 3 перемоги в товариських матчах у Європі.

Це був останній спаринг в Угорщині. Наступний – у Львові зі старими знайомими із ФК «Львів» 23 січня. А поки у команди продовжиться посилений тренувальний збір. Який «минайці» продовжать із хорошим настроєм.