Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Яких цін на пальне чекати водіям в Україні: експерти озвучили прогноз

Яких цін на пальне чекати водіям в Україні: експерти озвучили прогноз


3-12-2019, 11:35
Яких цін на пальне чекати водіям в Україні: експерти озвучили прогноз
Ринок бензину та дизпалива залишається стабільним, з автогазом інша ситуація

Перехідний тиждень з осені на зиму вніс пожвавлення в усталені за листопад тренди на ринку пального. Так, ціни на бензин та дизпаливо продовжують демонструвати стабільність, хоча вперше за останні тижні в трьох областях – Вінницькій, Київській і Львівській – з'явився зворотний тренд.

При цьому опитані сайтом "Сьогодні" експерти прогнозують: роздрібні ціни на всі нафтопродукти, крім автогазу, цього тижня залишаться стабільними.

"Жодних істотних змін оптових цін та курсу гривні, що здатні вплинути на роздрібні ціни на АЗС, не було, тому ціни на бензин та дизпаливо не змінилися і поки не зміняться. Що стосується автогазу, то роздрібні ціни продовжують реагувати на 10% зростання цін в оптовому сегменті в середині листопада, тому слід очікувати подальшого підвищення", – зазначив директор Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн.

За прогнозами експерта, середня ціна автогазу може підвищитися до 12,6-12,8 грн/л, або ще на 45-55 коп./л.

Заступник директора науково-технічного центру "Психея" Геннадій Рябцев також говорить про стабільність цін на пальне на цьому тижні, незважаючи на те, що на світових ринках почала дорожчати нафта. Підтверджує вони і прогнози зростання цін на автогаз на 5% за тиждень, тобто на 50-60 коп./л.
Вернуться назад