Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Марихуана та кокаїн: наркоугруповання, яке збувало наркотики у великих розмірах, викрили на Закарпатті

Марихуана та кокаїн: наркоугруповання, яке збувало наркотики у великих розмірах, викрили на Закарпатті


26-11-2019, 16:47
Марихуана та кокаїн: наркоугруповання, яке збувало наркотики у великих розмірах,  викрили на Закарпатті

Працівники внутрішньої безпеки НПУ та слідчого управління ГУНП у Закарпатській області встановили діяльність групи осіб, яка займалася виготовленням та збутом наркотичних засобів у великих розмірах. Під час санкціонованих обшуків виявлено майже 7 кілограмів канабісу та 243 грами кокаїну, а також "біткойн-ферму" та 83 тисячі блоків контрафактниих сигарет. За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області двом активним фігурантам вже оголошено підозри. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Закарпатським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки НПУ було одержано інформацію щодо діяльності групи осіб, яка займається злочинами, пов’язаними з незаконним обігом наркотиків та, ймовірно, має корумповані зв’язки у правоохоронних органах. За викритим фактом слідчим управлінням ГУНП у Закарпатські області, під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпаття, було розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України.

Інформація щодо причетності правоохоронців до злочинної діяльності групи не знайшла свого підтвердження. Учасниками наркогрупи виявились мешканці міста Виноградів, які налагодили вирощування конопель, переробку та подальший збут на ринку країн Євросоюзу марихуани, а також психотропних речовин.

Спільними діями працівників внутрішньої безпеки НПУ, слідчих поліції Закарпаття та прокуратури проведено низку санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантів та у їхніх спеціально обладнаних приміщеннях.

Виявлено і вилучено 56 поліетиленових пакетів з сухою подрібненою речовиною та 2 пакети з порошкоподібною речовиною. За висновком проведеної експертизи вилучені речовини є наркотичними засобами – майже 7 кілограмів марихуани та 243 грами кокаїну.

Крім того, у підвальному приміщенні виявлено незаконно під’єднану до електромережі "біткойн-ферму", де вилучено чималу кількість оргтехніки та комплектуючих до неї.

Разом з тим, оперативники Закарпатського УДВБ НПУ та слідчі СУ ГУНП під час санкціонованого обшуку виявили склад контрафактних сигарет у кількості майже 83 тисячі блоків. Сигарети були замасковані у коробки з-під електротоварів.

Слідчими СУ ГУНП у Закарпатській області оголошено підозри за ч.2 ст.307 ККУ двом активним учасникам наркоугрупування, один з яких – 42-річний мешканець Виноградова - оголошений у розшук. Його поплічника затримано в порядку ст.208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

На теперішній час тривають подальші слідчі дії, з метою встановлення усіх учасників організованої злочинної групи, задля притягнення їх до кримінальної відповідальності.


Вернуться назад