Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті на вихідних гасили пожежі в житлових будинках у Чопі, Заріччі та Рахові

На Закарпатті на вихідних гасили пожежі в житлових будинках у Чопі, Заріччі та Рахові


18-11-2019, 09:38
На Закарпатті на вихідних гасили пожежі в житлових будинках у Чопі, Заріччі та Рахові
На вихідних вогнеборці гасили пожежі в житлових будинках у м. Чоп, м. Рахів та с. Заріччя, Іршавського району.

15 листопада о 06:54 - пожежа в житловому будинку за адресою: Ужгородський район, м. Чоп, вул. Приозерна. Вогнем знищено та пошкоджено речі домашнього вжитку на площі 50 м2. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Чоп.

16 листопада о 05:21 - пожежа в житловому будинку за адресою: Іршавський район, с. Заріччя, вул. Мічуріна. Вогнем знищено перекриття та покрівлю на площі 150 м2 та речі домашнього вжитку. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались три одиниці техніки 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Іршава.

16 листопада о 11:09 - пожежа в житловому будинку за адресою: м. Рахів, вул. Довженка. Вогнем знищено кухонний гарнітур та електрочайник. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів, - повідомляє Управління ДСНС України в Закарпатській області.


Вернуться назад