Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини / ukrnet > В Ужгороді відбудеться відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Барви життя»

В Ужгороді відбудеться відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Барви життя»


23-10-2019, 09:40
В Ужгороді відбудеться відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Барви життя»
24 жовтня в Ужгороді у приміщенні Закарпатського академічного театру ляльок «БАВКА» відбудеться відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

Метою конкурсу є залучення людей з інвалідністю до занять з різних видів художньої творчості, літературного, музичного та театрального мистецтв; виявлення нових талантів, удосконалення професійної майстерності осіб з інвалідністю у різних видах мистецтва; всебічне вивчення їх проблем творчої діяльності; розширення творчих зв'язків людей з інвалідністю з різних районів; обмін досвідом їх реабілітації та адаптації у суспільстві.

Фестиваль-конкурс проводиться за такими видами мистецтв: музичне та театральне мистецтво, художня творчість, літературне мистецтво.

Захід проводиться департаментами культури та соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з Комунальним закладом «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради.

Конкурс проходитиме за адресою: м.Ужгород, пл.Театральна, 8.

Початок о 11.00 год.
Вхід вільний.

Вернуться назад