Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Як встановити гіпсокартонну стелю

Як встановити гіпсокартонну стелю


16-09-2019, 12:40
Як встановити гіпсокартонну стелю
Естетика в інтер'єрі завжди викликає приємні емоції і підкреслює бездоганний смак господарів будинку. У грамотно облаштованому житлі панує атмосфера затишку і гармонії. Гіпсокартонна стеля виглядає надзвичайно стильно і служить довго, тому багато господарів квартир вибирають саме такий варіант обробки стелі.

Сьогодні ви дізнаєтеся, як встановити в будинку гіпсокартонну стелю з нуля, без допомоги досвідчених фахівців. У ролі професіонала виступите ви самі, але, звичайно, вам знадобиться помічник. Бажано, щоб ним став міцний чоловік. Удвох ви легко зробите всю необхідну роботу. Значно спростити роботу можна використавши спеціальний гнучкий гіпсокартон, процес роботи з яким детально описаний в статті https://www.siniat.ua/uk-ua/news-blog/populiarni-materialy/yak-zignuti-gipsokarton-v-domashnih-umovahОсновні етапи
1. За допомогою будівельного рівня визначте, наскільки рівна в кімнаті стеля. Якщо результати вимірювань вас не влаштують, то слід вирівняти поверхню.

2. Перш ніж приступати до установки, вирішіть, якої форми стелю ви хочете отримати. Найкраще зробити креслення на папері.

3. Тепер можна сміливо приступати до монтажу. Вам будуть потрібні вертикальні стійки і сталеві профілі, які потрібно буде зігнути відповідно до креслення.

4. Надзвичайно важливо вирішити питання з електрикою. Ви можете розширити коробку для вимикача, тоді у вас з'явиться можливість створити оптимальне освітлення за своїм бажанням. Не забудьте прорубати канавки для кабелю і виконати розводку.

5. Далі починайте установку самої гіпсокартонної стелі. Починайте це робити з основної (найбільшої) частини поверхні. При розрізуванні матеріалу будьте уважні, намагайтеся витрачати його економно. Чим більше за розміром будуть шматки гіпсокартону, тим легше вам буде їх встановити акуратно, уникнувши проблем із стиками. Кожен лист прикріплюйте до поверхні шурупами, тільки після цього можна відпускати матеріал.

6. Робота майже закінчена. Шпаклівка - останній етап. Ваше завдання - зробити так, щоб стики стали непомітними. Для цього після нанесення першого шару шпаклівки на місця з'єднання листів наклейте паперові стрічки, а потім нанесіть другий шар шпаклівки.

У самому кінці, коли стеля буде вже повністю готова, розмістіть лампочки. Для цього вам знадобиться якісне свердло. Під час роботи звіряйтеся з кресленням. Зробивши все акуратно, без поспіху і максимально уважно, ви отримаєте відмінний результат у вигляді рівної красивої гіпсокартонної стелі.
Вернуться назад