Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > "Минай" удома здолав лідера Першої ліги та зміцнив позиції у турнірній таблиці

"Минай" удома здолав лідера Першої ліги та зміцнив позиції у турнірній таблиці

15-09-2019, 13:38 «Минай» у рамках дев’ятого туру Першої ліги протистояв лідеру турнірної таблиці – команді «Агробізнес» із Волочиська. Поєдинок був доволі динамічним, обидві команди, звісно ж, не хотіли програвати і боролися до кінця. Але перемогти вдалося все-таки команді із обласного центру.

Фото з матчу "Минай" - "Динамо"

Із перших хвилин "минайці" дали зрозуміти, що без перемоги вони з поля не підуть. Підопічні Василя Кобіна вийшли на гру з трьома нападниками. Можливо, така тактика головного тренера і допомогла команді здолати вже тепер колишнього лідера Першої ліги.
"Минаю" вдалося вийти вперед вже на 14 хвилині завдяки удару Гегедоша. Тут належне слід віддати якраз фланговим півзахисникам: Стасюк навісив на протилежний фланг на Жичикова, а той - точно віддав пас Гегедошу, який і розстріляв ворота голкіпера - 1:0.

Згодом, Роберт знову мав шанс подвоїти свою перевагу, але воротар парирував його удар.

У наступні хвилини "минайці" закрилися та почали відбиватися від атак гостей. А от підопічні Остапа Маркевича пожвавішали: вони раз за разом створювали небезпечні моменти. Забити у першому таймі "Агробізнесу" так і не вийшло. На перерву в Минаї пішли з рахункою 1:0 на користь господарів.

Початок другого тайму дещо переламав хід поєдинку. Гостям вдалося забити м'яч із роздягальні. У "Агробізнесу" відзначився Груша, який опинився на хорошій ударній позиції - 1:1. Але раділи нічийному рахунку гості недовго. Бо через лічені хвилини Микуляку вдалося класно віддати на Гегедоша. Той не забарився і змінив рахунок на табло - 2:1.

У цьому матчі міг відзначитися ще і цьогорічний лідер команди за забитими м'ячами Анатолій Нурієв. Але сьогодні кіпер волочиської команди виручав.

"Агробізнес" більше не зміг перебудуватися, хоча і намагався створювати небезпечні моменти. Отак, завдяки дублю Гегедоша "Минай" піднімається на 4 позицію у турнірній таблиці Першої ліги, "Агробізнес" стає другим. Лідером тепер є команда Кучука - львівський "Рух". Здається, "Минай" після учорашнього поєдинку зробив серйозну заявку на вихід до прем'єр ліги. Хоча, це тільки 9 тур. Поки вітаємо нашу команду із такою важливою перемогою!