Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Поблизу Ужгорода виявили групу нелегалів (ФОТО)

Поблизу Ужгорода виявили групу нелегалів (ФОТО)


12-09-2019, 14:34
Поблизу Ужгорода виявили групу нелегалів (ФОТО)
Двох турків та двох афганців, які намагалися незаконно перетнути українсько-словацький кордон, затримали сьогодні вранці військовослужбовці Чопського загону.

Перевіряючи ділянку, прикордонний патруль від відділу «Ужгород» виявив сліди людини, що вели в бік Словаччини. На допомогу нарядові вислали групу реагування зі службовим собакою. Пошуки тривали півтори години, і врешті прикордонникам вдалося виявити чотирьох чоловіків, які причаїлися у чагарниках за 20 метрів до кордону. Затримані не мали при собі жодних документів. Вони назвалися громадянами Туреччини і Афганістану та визнали, що мали намір дістатися країн Євросоюзу у пошуках кращих умов життя.

Нелегалів доставили до прикордонного підрозділу для з’ясування обставин правопорушення та складання процесуальних документів. Після встановлення осіб іноземців їх притягнуть до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону.

Водночас, вживаються заходи щодо встановлення причетних до переправлення незаконних мігрантів через кордон, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Поблизу Ужгорода виявили групу нелегалів (ФОТО)
Поблизу Ужгорода виявили групу нелегалів (ФОТО)

Вернуться назад