Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Стало відомо, яке рішення ухвалив Закарпатський апеляційний суд щодо забудови біля драмтеатру

Стало відомо, яке рішення ухвалив Закарпатський апеляційний суд щодо забудови біля драмтеатру


28-08-2019, 16:56 Про це повідомляє пресслужба Ужгородської міської ради.

Стало відомо, яке рішення ухвалив Закарпатський апеляційний суд щодо забудови біля драмтеатру

Апеляційний суд Закарпатської області сьогодні підтвердив позицію Ужгородської міської ради та правоохоронних органів: дії власників земельних ділянок у провулку Мостовому свідчать про підтверджений намір змінити зовнішній вигляд ділянок шляхом їх забудови. Ухвала Ужгородського міськрайонного суду, згідно з якою накладено арешт на ці земельні ділянки – заборонене відчуження та користування, в тому числі забудова та вирубка дерев, – набула законної сили, інформує управління правового забезпечення Ужгородської міської ради.

Нагадаємо, йдеться про територію біля облмуздрамтеатру, ділянки там продали з аукціону ще в 2009 році. Упродовж останніх років міська влада Ужгорода намагалася досягти консенсусу, у тому числі власникам пропонували викупити землі на користь громади Ужгорода. Однак вирішити питання не вдалося, власники неодноразово намагалися вирішити питання на свою користь у судах.

Міський голова Богдан Андріїв неодноразово наголошував, що забудову в ареалі одного з культурницьких об’єктів міста вважає неприпустимим.
Вернуться назад