Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / Головні новини / ukrnet > Закарпатська співачка здивувала "вибуховим" репом на Ході Гідності (ВІДЕО)

Закарпатська співачка здивувала "вибуховим" репом на Ході Гідності (ВІДЕО)


25-08-2019, 17:17
Закарпатська співачка здивувала "вибуховим" репом на Ході Гідності (ВІДЕО)
Відома закарпатська співачка Аліна Паш доповнила святкування Дня Незалежності України в столиці.

На Майдані Незалежності на честь 28-річниці незалежності України прозвучав оригінальний гімн – тривалістю понад 7 хвилин у виконанні оркестрів і відомих музикантів (більше 600 голосів), а також було виконано реп-композицію. Зокрема, звучали пісні всесвітньо відомих оперних співаків Андрія Романенко і Євгена Орлова (лауреат конкурсу Пласідо Домінго, соліст Берлінської державної опери). Спеціальним гостем події став український композитор, керівник Національної опери України Мирослав Скорик.

Він і ще кілька музикантів грали гімн на жовто-синіх фортепіано. Народна артистка України Тіна Кароль виконала частину державного гімну України. Також виступили оперні виконавиці Анжеліна Швачка та Оксана Крамарева. Заспівали вокалістка групи ONUKA Ната Жижченко і представниця України на дитячому «Євробаченні» Дарина Красновецкая. Проте для всіх присутніх стало несподіванкою поява закарпатської хіп-хоп виконавиці Аліни Паш, яка зачитала реп посеред гімну. На святі, присвяченому Дню незалежності таке зробили вперше.


Вернуться назад