Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Поліціянти шукають зниклу неповнолітню закарпатку, котра пішла по ягоди і загубилася

Поліціянти шукають зниклу неповнолітню закарпатку, котра пішла по ягоди і загубилася


3-08-2019, 10:45
Поліціянти шукають зниклу неповнолітню закарпатку, котра пішла по ягоди і загубилася

Правоохоронці звертаються до громадян, яким відоме місце перебування 14-річної Юлії Котлан. Дівчина загубилася вчора,пішовши в обід по ягоди до урочища Щауль у селі Богдан. На її пошуки задано поліцію та рятувальників. Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

На Закарпатті розшукується неповнолітня 14-річна Юлія Котлан. Дівчина проживає у селі Розтоки Рахівського району, і вчора близько 16:00 загубилася збираючи яфини у селі Богдан. До урочища дівчина дісталася у складі групи з 9 чоловік, проте потім збирачі розділилися, а сама неповнолітня зникла у невідомому напрямку. Оскільки на даній ділянці відсутнє покриття мобільного оператора, зв’язок з нею втрачений.

На пошуки дівчинки направлено групу, до якої входять поліцейські, рятувальники та гірські пошуківці та місцеві жителі. Особливі прикмети зниклої: зріст - 150 сантиметрів, волосся русяве; була одягнена у чорні штани, темну кофту та сині чоботи. З собою мала зелений рюкзак.

Правоохоронці ж тим часом звертаються до всіх, кому відоме місце перебування дівчини з проханням повідомити про це до поліції за номером 102, або безпосередньо звернувшись до найближчого відділку.
Вернуться назад