Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / Головні новини / ukrnet > Стрілянина в Ужгороді: вчинили замах на начальника УЗЕ Закарпатської Нацполіції

Стрілянина в Ужгороді: вчинили замах на начальника УЗЕ Закарпатської Нацполіції


11-07-2019, 10:51
Стрілянина в Ужгороді: вчинили замах на начальника УЗЕ Закарпатської Нацполіції
Подробиці повідомляють у ЗМІ

Як стало відомо з власних джерел Перший.com.ua, зранку на вулиці Загорській трапився інцидент у якому постраждав пасажир автомобіля, яким попередньо керував начальник УЗЕ Андрій Іванків.

Зловмисник вчинив кілька пострілів. Наразі причини стрілянини невідомі.

Нагадаємо, 10 липня, керівник Управління захисту економіки в Закарпатській області Нацполіції Андрій Іванків повідомив, що оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області, детективи Слідчого управління поліції Закарпатської області під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області викрили злочинну схему привласнення бюджетних коштів під час реконструкції митного посту «Ужгород» та безпосередньо осіб, причетних до злочину.

Злочинну схему організував колишній керівник Закарпатської митниці ДФС України (наразі, займає посаду заступника начальника митниці ДФС у Херсонський області, АРК та м. Севастополі) та керівник комерційної структури разом зі своїм батьком.

Слідством встановлено, що на рахунки товариства безпідставно було перераховано 30% від загальної вартості реконструкції як попередня оплата за роботи. Загальна вартість виконання робіт по вказаному об’єкту становить 47 мільйонів гривень. Товариство у якості передоплати отримало на свої рахунки понад 12,7 мільйони гривень, в той час виконавцем робіт було грубо порушено календарний графік виконання робіт та навіть не було розпочато підготовку до їх початку. Підозрюваний, достовірно знаючи, що на митному терміналі виконані тільки демонтажні роботи, підписав та завірив печаткою акти виконаних робіт.

Колишній очільник Закарпатської митниці особисто надавав вказівку про перерахунок коштів підприємству, яке навіть не розпочало реконструкцію митного поста “Ужгород”. Після надходження коштів керівник товариства разом зі своїм батьком, через фірми з ознаками фіктивності, конвертували їх у готівку.

За словами Андрія Іванківа, під час досудового розслідування було зібрано достатньо доказів для повідомлення про підозру вже колишньому начальнику Закарпатської митниці, який також працював на посаді заступника голови Закарпатської ОДА.

Сьогодні екс-начальнику Закарпатської митниці ДФС було вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч.1 ст.366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Наразі не відомо чи пов’язані між собою ці події.

Стрілянина в Ужгороді: вчинили замах на начальника УЗЕ Закарпатської Нацполіції
Стрілянина в Ужгороді: вчинили замах на начальника УЗЕ Закарпатської Нацполіції

Вернуться назад