Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Викрав автівку та гроші з каси ресторану: рішення Свалявського районного суду

Викрав автівку та гроші з каси ресторану: рішення Свалявського районного суду


14-06-2019, 18:46
Викрав автівку та гроші з каси ресторану: рішення Свалявського районного суду
На Свалявщині до 6 років позбавлення волі засуджено мешканця Рівненщини за крадіжку грошей та незаконне заволодіння автівкою

Свалявським районним судом визнано винним 28-річного мешканця Рівненщини у вчинених повторно крадіжці (ч.2 ст.185 КК України) та незаконному заволодінні автомобілем (ч.2 ст. 289 КК України).

Покурором в суді доведено, що обвинувачений, на початку жовтня 2018 року, викрав з каси ресторану с.Поляна, Свалявського району готівкові кошти, а в подальшому, того ж вечора незаконно заволодів мікроавтобусом «Volkswagen», що належить місцевому мешканцю.

Враховуючи всі надані суду докази, що підтверджують вину обвинуваченого, а також те, що злочин він скоїв під час відбуття іспитового строку за незаконне заволодіння автівкою на Рівненщині, судом визнано його винним у інкримінованих злочинах та засуджено до 6 років позбавлення волі.

До вступу вироку у законну силу засуджений залишатиметься під вартою, передає прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Вернуться назад