Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Закарпатські піротехніки знищили три артилерійські снаряди часів Другої світової війни

Закарпатські піротехніки знищили три артилерійські снаряди часів Другої світової війни


11-06-2019, 16:01 Застарілі боєприпаси часів Другої світової війни, а саме три артилерійські снаряди часів Другої світової війни. калібром 152 та 76 мм, знайшов чоловік у лісовому масиві під час збирання грибів, поблизу села Яблунів, Воловецького району.

Закарпатські піротехніки знищили три артилерійські снаряди часів Другої світової війни

Загалом, з початку 2019 року на території Закарпатської області виявлено та знищено 730 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.
З огляду на це, закарпатські рятувальники звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів: у жодному разі не можна наближатися до підозрілого предмета, торкатися знахідок власноруч і дозволяти це робити іншим; про знайдені підозрілі предмети слід негайно повідомити в компетентні органи за номерами «101» або «102», або ж сповістити в орган місцевого самоврядування та огородити місце його виявлення.

У ДСНС України у Закарпатській області

Вернуться назад