Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > На українсько-словацькому кордоні виявили порушника з підробленим паспортом

На українсько-словацькому кордоні виявили порушника з підробленим паспортом


10-06-2019, 13:53
На українсько-словацькому кордоні виявили порушника з підробленим паспортом
Під час перевірки документів одного з пасажирів потягу «Чоп - Чієрна над Тисою» у прикордонного наряду виникли сумніви щодо дійсності паспорта громадянина Туреччини.

Отож, документ направили на дослідження, у результаті якого підтвердили, що він є частково підробленим. Обкладинку звичайного паспорта було замінено на обкладинку з службового, адже це дає певні переваги для в’їзду до країн Шенгену.

За спробу незаконного перетинання державного кордону іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Також за даним фактом до Ужгородського відділення поліції ГУНП у Закарпатській області прикордонниками направлено повідомлення про виявлення ознак правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».
Вернуться назад