Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > В Іршаві молодь розмалювала колію, щоб привернути увагу до "Анці Кушницької"

В Іршаві молодь розмалювала колію, щоб привернути увагу до "Анці Кушницької"


8-06-2019, 19:49
В Іршаві молодь розмалювала колію, щоб привернути увагу до "Анці Кушницької"
Молодь в Іршаві бореться за відновлення руху вузькоколійкою - не дає розібрати колію та очищує її від сміття.

Чи не найпопулярнішою туристичною атракцією Іршавщини свого часу була Анця Кушницька. Однак вже кілька років деякі ділянки вузькоколійки перебувають у занедбаному стані і виключно завдяки зусиллям небайдужих місцевих жителів, які ще сподіваються на відновлення руху, її не дають розібрати.

Зі слів керівника туристично-інформаційного центру Іршавщини Михайла Штефаня рух Боржавської вузькоколійки на Іршаву постійно обіцяють відновити, однак поки що жодних результатів. Проте надію все ж таки має, а тому і вирішили з місцевою молоддю звернути увагу на стан колій, адже якщо їх повністю занедбати – відреставрувати буде важко, або й неможливо зовсім. А тому повністю прибрали територію, куди чимало іршавчан почали зносити сміття, а також пофарбували рейки.

Варто додати, що все не так просто. Навіть такі ініціативи треба узгоджувати з фактичними власниками колії.

Місцеві жителі кажуть, що не проти відновлення руху вузькоколійки і не лише з туристичною метою. Однак чи звернуть увагу на прохання іршавчан – питання.

Деталі у відео від М-Студіо:
Вернуться назад